Ranking samochodów elektrycznych dla dzieci 2022

Jeżeli chodzi o samochody elektryczne dla dzieci, to dzieci mają wiele, wspaniałych pojazdów do wyboru. Przedstawiamy wam ranking samochodów elektrycznych dla dzieci w 2022 roku.

Miejsce 10 – BMW i8 Concept – ranking samochodów na akumulator

Samochód elektryczny dla dzieci BMW i8 Concept E to rewelacyjna zabawka, którą Twoje dziecko będzie uwielbiało jeździć po swoim podwórku lub okolicy. Ten samochód jest napędzany przez baterię 12 V i może osiągnąć maksymalną prędkość 4 mph. Posiada również działające reflektory, klakson oraz wejście na odtwarzacz MP3. Najlepszą cechą tego samochodu jest to, że może być napędzany zarówno w przód, jak i w tył.

Miejsce 9 – Porsche 911 Turbo – ranking samochodów elektrycznych

Ten elektryczny samochód to idealny prezent dla wszystkich młodych fanów Porsche. Licencjonowany przez Porsche, posiada działające reflektory i światła tylne, wejście na odtwarzacz MP3 oraz akumulator 12V. Dla bezpieczeństwa posiada pasy bezpieczeństwa, pilot zdalnego sterowania oraz drzwi, które blokują się automatycznie, gdy samochód jest w ruchu.

Miejsce 8 – Mercedes-Benz SLS AMG – ranking samochodów na akumulator

Samochód elektryczny Mercedes-Benz SLS AMG dla dzieci ma bardzo elegancki wygląd i na pewno zwróci uwagę. Wykonany jest z wytrzymałego plastikowego korpusu, który jest trwały i będzie służył przez długi czas. Samochód posiada również działające drzwi, które otwierają się i zamykają jak w prawdziwym samochodzie. Jest to stały bywalec w rankingach aut elektrycznych dla dzieci.

Samochód elektryczny Mercedes-Benz SLS AMG dla dzieci z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. Jest to świetny prezent na każdą okazję i z pewnością będzie hitem dla każdego dziecka.

Miejsce 7 – Audi R8 – ranking samochodów elektrycznych

Audi R8 to supersamochód, który jest popularny wśród miłośników motoryzacji. Jego elektryczna wersja dla dzieci z pewnością spodoba się dzięki stylowemu wyglądowi i ekscytującym funkcjom. Posiada działające reflektory, wejście na odtwarzacz MP3 oraz przewód AUX do podłączenia zewnętrznego odtwarzacza muzyki. Samochód może osiągnąć prędkość do 5 mil na godzinę, co czyni go idealnym do jazdy po okolicy lub wycieczki do parku. Audi R8 z pewnością wywoła uśmiech na twarzy Twojego dziecka.

Miejsce 6 – Lamborghini Aventador – ranking samochodów na akumulator

Dzieciom na pewno spodobają się różne funkcje, które oferuje Lamborghini Aventador. Samochód elektryczny ma imponujący design i jest bardzo wygodny w prowadzeniu. Samochód Lamborghini Aventador ma szeroki zakres funkcji bezpieczeństwa, które sprawiają, że samochód jest bezpieczny dla dzieci. Lamborghini Aventador jest łatwy w obsłudze i utrzymaniu.

Miejsce 5 – Bentley Continental GT – ranking samochodów elektrycznych

Elektryczny samochód dla dzieci Bentley Continental GT to stylowy i luksusowy pojazd, który wywoła uśmiech na twarzy Twojego dziecka. Dwuosobowa konstrukcja i wbudowany odtwarzacz MP3 ze złączem USB zapewni nieskończone godziny zabawy i radości. Ten niesamowity samochód dla dzieci ma mocną i wytrzymałą metalową ramę, która zapewnia stabilność i trwałość. Bentley Continental GT posiada regulowane pasy bezpieczeństwa dla bezpieczeństwa i komfortu. Posiada również tylny schowek do przewożenia przekąsek i zabawek. Ten stylowy i elegancki dziecięcy samochód elektryczny z pewnością przyniesie nieskończone godziny zabawy i radości Twoim dzieciom.

Miejsce 4 – Rolls-Royce Ghost – ranking samochodów na akumulator

Elektryczny samochód dla dzieci Rolls-Royce Ghost to fantastyczny pojazd, którym Twoje dzieci mogą jeździć całymi godzinami. Posiada piękne skórzane wnętrze, chromowane detale i aluminiowe koła. Posiada również odtwarzacz MP3, dzięki czemu dzieci mogą słuchać swoich ulubionych utworów podczas podróży.

Ten samochód z pewnością zrobi wrażenie na wszystkich ich znajomych.

Elektryczny samochód Rolls-Royce Ghost jest dostępny w kolorze białym, czarnym lub czerwonym. To jedna z naszych ulubionych propozycji w prezentowanym rankingu aut na akumulator dla dzieci

Miejsce 3 – Ferrari 458 Italia – ranking samochodów elektrycznych

Ferrari z napędem to najlepsza zabawka dla dzieci. Nie ma nic bardziej stylowego lub luksusowego niż Ferrari i dzieci je kochają. Ten samochód elektryczny z pewnością będzie ulubieńcem Twojego dziecka. Jest oficjalnie licencjonowany przez Ferrari i wygląda jak prawdziwy. Ma maksymalną prędkość 3,7mph i może jechać zarówno do przodu jak i do tyłu. 458 Italia posiada również odtwarzacz MP3, więc Twoje dziecko może słuchać swoich ulubionych utworów podczas jazdy. Samochód posiada również reflektory LED oraz klakson, dzięki czemu Twoje dziecko będzie widoczne w nocy. Samochód elektryczny Ferrari 458 Italia z pewnością zapewni wiele godzin zabawy dla Twojego dziecka.

Miejsce 2 – McLaren P1 – ranking samochodów na akumulator

Samochód elektryczny McLaren P1 dla dzieci to miniaturowa wersja słynnego supersamochodu P1. Wykonany jest w tych samych kolorach i ma nawet działające reflektory. Samochód elektryczny dla dzieci McLaren P1 wyposażony jest w potężny silnik. Jego moc wynosi 3600 watów. Prędkość samochodu elektrycznego wynosi 10 km / h. Pomimo dużej mocy silnika, samochód elektryczny dla dzieci McLaren P1 nie wymaga licencji.

Miejsce 1 – Tesla Model S – ranking samochodów elektrycznych

Tesla Model S to wspaniały samochód elektryczny dla dzieci! Ma wszystkie funkcje, które dzieci uwielbiają, takie jak działający klakson, reflektory i prawdziwa kierownica. Posiada również port USB, dzięki czemu można ładować urządzenia elektroniczne dziecka podczas jazdy. Tesla Model S to świetny sposób na wprowadzenie dzieci w świat samochodów elektrycznych.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)